Učitelé

2. září 2009 v 21:10
Učitelé jsou podivné osobnosti. Můžete o nich s kamarády prokecat hodiny a hodiny. Učitelé jsou dobří a špartní. a právě o učitelích jsem chtěla něco napsat.
Musíte uznat, že moc zábavných učutelů neni. většina vám nzáživně odvykládá látku a odejde. Přitom stačí jen málo, aby byly hodiny zábavné. Ze školy mám zkušenost, že nudní učitelé musí být přísní, aby si udrželi naší pozornost, ale například náš třídní je hodnej a zábavnej a nemusí bejt ani přísnej, aby jsme byli sticha a dávali pozor, protože si nikdo nechce jeho hodiny nechat utéct ( stejně jako moje matikářka ).

Taky nemam ráda ty učitele, kteří všemu rozumějí, ale neumí to naučit. Nebo ti ci myslí, že jejich předmět je nejdůležitější. to potom nemůžete dělat nic jinýho než se na jejich hodiny připravovat a dělat záludný úkoly. Jedna učitelka od nás z gymplu ( učí fyziku ) je celkem zábavná, ale jak není něco podle ní, hned si vás vychutná před tabulí, kde vás totílně zesměšní a další měsíc o sobě nemůžete dát vědět, aby neměla blbý vtípky ne váš účet. Nejlepší jsou učitelé chápaví a milí, protože se jich člověk nebojí, má k nim úctu, nepomlouvá je a na jejich hodiny se i těší.A navíc tyhle učitele všichni poslouchají víc, než ty, co jsou hrozně přísný...nemam pravdu? A navíc...zábavně podaná látka se pak líp učí. Učitelé by se měli tohodlepoučit, páč jinak nemaj šanci a měli by je to učit i na škole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama