Únor 2010

Něco mál o papáje

15. února 2010 v 13:21 | papája |  Články


Přezdívka: papája
Rok narození: 1994, beran
Bydliště: Plzeň
Motto: Někdo se ptá "Proč?", já říkám "Proč ne?"
Kontakt: pechova.aja@volny.cz , Facebook

Nabízím: Své malířské a fotografické služby.

Projekty a praxe: Oficiální fotograf Magistrátu města Plzně při Slavnostech svobody 2012 a 2013. Oficiální fotograf VK Avalon Plzeň. Netradiční portréty pro každého. Ilustrace dětské knížky "Dodíkovy pohádky z lesního království" (2013, nakl. Krigl Praha) a "Dodíkova pohádky z lesního království 2." (2014, nakl. Krigl Praha)

Ocenění a reference: 1. místo celostátní soutěže NIDM 2012- Téma: Nebezpečí ulice
Recenze Dodíkových pohádek (Databazeknih.cz, monushka, 30.11.2013)
Recenze Dodíkových pohádek (Klubknihomolu.cz, 7.12.2013)
Recenze Dodíkových pohádek II. (Databazeknih.cz, mohuska, 13.1.2015)
Recenze obou Dodíků (muj-svet-zdenina.blog.cz, Zdeňka M., 17.2.2015)
Recenze Dodíka od Neoluxoru (Neoluxor, Lucie Červenková, 3.2.2015)

Vybavení: Fotoaparát Canon EOS 500D, objektivy (EFS 18-55mm, 50mm F1.8, 55-250mm), stativ, clony, filtry (makro, CLP,UV), odrazná deska atd, Adobe Photoshop, tablet WACOM BAMBOO CTH-470 a samozřejmě inspirace a nadšení ;)

Napsala jsem o sobě: Jsem holka, přesněji řečeno fantasačka, která má na svět svůj názor a pohyb mezi šermíři a fantasy milovníky mě dost poznamenal. Vystudovala jsem a úspěšně zakončila Církevní gymnázium, které mi dalo kromě (myslím) dobrého vzdělání i velmi podrobný pohled na různá náboženství, ke kterým se často a ráda vyjadřuji :D Sama věřím v osud, protože se mi posledních několik let dějí takové náhody, že to až není možné. A samozřejmě jako biolog věřím v nekonečnou moc přírody :) Momentálně studuji obor Zdravotní laborant na Západočeské Univerzitě.
Kamarádi o mně říkají, že jsem takový renesanční člověk. Mám spousu zájmů a nejraději bych dělala všechno :) Mezi moje hlavní zájmy patří (samozřejmě kromě psaní, fotografování a malování) historický šerm, ohnivé a světelné show, přídodovědné dokumenty a čtení naprosto geniálního časopisu PŘÍRODA. Hraju Mordheim, což je fantasy kampaňová stolní hra s Warhammer figurkami, které člověk musí sám slepit a namalovat. No a samozřejmě fantasy a sci-fi literatura Pánem Prstenů začínaje a tajemnými příběhy záhadných nájemných vrahů konče (ano odkazuji na trologii Jona Sprunka). Z té filmařské branže se ráda podívám na kajímavý akční, fantasy nebo sci-fi film, v poslední době se na horních příčkách mého zájmu střída Hra o trůny, Hobit a Pán prstenů, StarTrek a Star Wars, Avatar, Pád, Avengers, Iron Man 3, Equilibrium, Teorie velkého třesku, Dexter, Zaklínač, Hvězdná brána nebo Merlin. V neposlední řadě si ráda posedím s mými kamarádkami nad nějakým dobrým hamburgerem či vínkem a snadšením rozebíráme naše "vědecké teorie". Důležitou roli v mém životě hraje kdejaké zvířectvo a skvělá šermířská parta (což je vlastně taky takové zvířectvo :D )