Asterix a olympijské hry

14. září 2010 v 15:58 | papája
Název: Asterixa olympijské hry
Délka: 117 min
Žánr: komedie, fantasy, rodinný
Režie: Frédéric Forestier
Or. název: Astérix aux jeux olympiques

Obsah:
Asterix a Obelix jsou zpět! A tentokrát vás čeká příběh plný sportovního zápolení mezi Galy a jejich soupeři z celého světa. A při tom všem se odvážný mladý Gal Alafolix vášnivě zamiluje do řecké princezny Iriny. Spolu s Asterixem a Obelixem a za pomoci jejich čarovného elixíru se vydá do Řecka s cílem vyhrát nejen Olympijské hry, ale i srdce princezny Iriny. Střetává se tu však se zlomyslným Brutem, synem Césara, a jeho týmem, který je, zdá se, silným soupeřem. Jak je všeobecně známo, čarovné elixíry jsou na Olympijských hrách zakázané, ale Asterix už má plán, jak opět zvítězit...

Recenze:
 Jako všechny hrané filmy o Asterixovi a Obelixovi, je tento obzvlášť povedený. Skvělé herecké obsazení, vtip, efekty,... Určitě se vám bude líbit. Jen je škoda, že Asterixe hraje Clovic Cornillac místo Christiana Claviera. Ten se, myslím, na Asterixe hodil víc.

Hodnocení:
Děj: 3/5
Postavy: 5/5
Dialogy: 4/5
Kostýmy: 5/5
Kamera a vizuální efekty: 5/5

 Celkem: 22/25Asterix a Olympijské hry (Astérix aux jeux olympiques) Asterix a Olympijské hry (Astérix aux jeux olympiques) Asterix a Olympijské hry (Astérix aux jeux olympiques) Asterix a Olympijské hry (Astérix aux jeux olympiques) Asterix a Olympijské hry (Astérix aux jeux olympiques) Asterix a Olympijské hry (Astérix aux jeux olympiques) Asterix a Olympijské hry (Astérix aux jeux olympiques) Asterix a Olympijské hry (Astérix aux jeux olympiques) Asterix a Olympijské hry (Astérix aux jeux olympiques)

Obrázky:Zdroj
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama