A chčije a chčije

4. října 2010 v 20:19 | papája |  Články
!!! Varování: Nevhodné pro lidi trpící depresemi
!!!

Dneska při hodině informatiky jsem se podívala na blog.cz, abych zjistila, jaké je téma týdne. Ale čekala jsem nějaké nápaditější. Když se řekne: Téma podzim, vzpomenu si na hodiny slohu, kdy nás naše češtinářka nutila každý rok psát charakteristiku, líčení, úvahu a podobné krásné věci. To byla témata: podzimní listí, podzimní plýskanice, babí léto, procházka podzimním lesem....prostě pořád dokola to samý. A my museli psát, jak jsou ty lístečky pěkně zabarvený, jak je všude zima ( a to teda fakt je ) až nám běhá mráz po zádech, jak dešťové kapky dopadají s jemným plesknutím na mokrý chodník,... prostě se vyžvejknout tak, aby bylo uspokojena její estetická a literární potřeba.
Dobře, když překonám první psychycký blog z podzimu způsobený hodinami češtiny, dostanu se k psychyckému bloku číslo dvě: začátek školního roku. To je nejhorší část školního roku vůbec. Člověk je zblblej po prázdninách a oni už po něm chtěj, aby vyvinul nějakou mozkovou činnost. To je prostě brutální a krutý.
Dostáváme se k nesnášenlivosti vůči podtimnímu počasí. Na začátku října to začne a poak to skončí někdy v dubnu. Permanentně zataženo, vítr jak blázen a chčije a chčije. Já nesnášim, když je zima, šedivo a hnusně ( nevadí mi to jednině když je sních, ale na ten si budu muset počkat ).

Fajn, tak abych nebyla úplně pesimistická, protože mysli, že po přečtení těch třech odstavců musíte mít zkaženej celej den :o)
Podzim když se povede ( tozn.: když občas zasvítí slunce, listy jsou barevný a nespadnou hned jak začne bejt trochu zima ), tak je to ráj pro fotografy, ptotože barvy podzimu vypadají na fotkách moc hezky.
A taky je to znamení, že se blíží Vánoce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nami Essence Nami Essence | Web | 6. října 2010 v 17:23 | Reagovat

Ano, sestro! Podzim je hnusnej a školní rok ještě víc!!!! :-!  :D

2 papája papája | 7. října 2010 v 21:01 | Reagovat

ahoj "sestro", to máš pravdu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama