Maturita už za 21.600 hodin!

1. října 2010 v 19:18 | papája |  Články
school??
Tak jsem dneska zase jednou odpoledne pokecala s kamarádkama. Prdel byla veliká, zvlášť Dáša se projevovala velni hlasitě :o) Ale humor nás rachle přešel. Jednak jsme tim smíchem nejspíš spálili hladinu cukru, kterou jsme nabrali na pizze, jednak jsme zjistily, že budeme maturovat cca za 21.600 hodin ( přibližně, plus mínus pár dní ).
Došly jsme k tomu tak, že jsmese bavily o povinnej literatuře k maturitě, protože máme mít třicet knížek a nejvíc přečetla zatim Terka ( myslim, že čtyři...oprav mě Tery, jestli kecam ). Já přečetla dvě a Dáša ani jednu. Tak jsme počítaly, kolik knížek musíme přečíst za měsíc a od teď je to přesně jedna na měsíc, když nepočítáme měsíc, kdy jsou maturity. To znamná, že máme do maturity 30 měsíců.
Zhrozily jsme se a šly jsme to okamžitě přepočítat na dny ( Na kalkulačce, samozřejmě. Tohle jsou už moc složitý počty. A vyšlo námnanejvýš zděšující číslo: 900 dnů. To je docela málo, když si to tak vezmete. S lehce depresivnímy myšlenkami, jsme sebraly odvahu a přepočítaly to na hodiny. A vyšlo nám ještě víc zděšující číslo, než to první: 21.600 hodin. Už těměř v tranzu jsme rychle celé číslo vynásobily šedeáti a vyšlo nám 1.296.000 minut. Což neni malý číslo, ale když si představíte, že jse o minuty... a my tu celý odpoledne seděly a nic nedělaly...
Terka s Dášou propadly panice:

D: "21.600 hodin, to je málo času."
T: "To je sakra málo času."
D: "Tak to bude drsný."
T: "To bude hodně drsný."
D: "Asi jsme v prdeli."
T: "Jmse úplně v prdeli."

( Nevim, jestli to bylo přesně takhle, ale něco v tom smyslu )

Jo, tak takhle to bylo. Ono se řekne dva a půl roku...ale je to strašně krátká doba. ZACHOVEJME PANIKU!!!!!

Obrázek: Zdroj s mojí malou úpravou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama