Jak se zvrhnul předvánoční úklid

16. listopadu 2010 v 21:14 | papája |  Články
Tak jsem o víkendu měly se ségrou za úkol uklidit, vyluxovat, přebrat všechno, vytřít, omejt okna a vůbec prostě všechno, aby to u nás na Vánoce vypadalo trošku kultivovaněji. A jelikož nás to moc nebavilo, tak jsme uvítaly každou příležitost to uklízení nějak oživit. Nejvíc jsme si užily při při přebírání krabic s našimi starými hračkami ( nebo spíš se všemi našimi hračkami ).
Tak jsem si zavzpomínali, já našla svou první panenku-miminko, kterou jsem dostala ve třech letech za to, že jsem vydržea sešívání jizvy u dokrota ( ale to je jiný příběh ). Po těch 15 letech mi přišla náká menší.... Taky jsme se mohly pokochat vývojem barbie panenek. Protože já dostalasvou první dlouhonohou panenku, když ještě "bárbínky" měly duté nohy, byly z takového toho světlého tenkého plastu a měly trvalou. A od této panenky šel vývoj dál, přes zalovlásky s dlouhými ale bohužel strašně cuchavými vlasy a ještě poměrně vyvynutými tvary ( tim myslim boky. rameny a prsa ), až po dnešní moderní barbie, jejichž postava hraničí s anorexií.
A našla jsem svého prvního medvídka. Toho jsem měla asi od dvou let a chudák vypadal dost ožužlaně :o) Plyšáků byly celé dvě krabice a máma chtěla, abysme vyřadily ty, ke kterým nemáme silný citový vztah, a které tudíž půjdou k některým známým, co mají malé děti, nebo rovnou na charitu ( snad to nevyznělo blbě.....). Jenomže my máme citový vztah ke všem! Nedokážu si představit, že bych někomu dala plyšového pštrosa, růžového nosorožce nebo mojí oblíbenou plyšovou kachnu divokou ( Ano, jako malá jsem měla zvláštní vkus na plyšáky. Medvědů minimum, ale zato jsem měla činčilu, osla, krávu, .kachnu, nosorožce, želvu, pštrosa, sněhuláka....)
No a jak jsme se tak hrabaly v těch krabicích, našly jsme i různé kraviny, jako hula-hula sukni nebo santovské čepičky. A takhle to pak dopadlo:

dsggh
dhr
No, kravly jsme, já vim...ale jen tak se to dalo přežít. A uklizeno je, tak nám nikdo nemůže vyčítat, že jsme dělaly něco, co jsme neměly.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nami Essence Nami Essence | Web | 19. listopadu 2010 v 20:25 | Reagovat

Božííííí čepka! Já taky měla plyšovou kachnu...ale byla chcíplá...

2 papája papája | 19. listopadu 2010 v 22:42 | Reagovat

chudinka.... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama