Čtu, tedy jsem

5. prosince 2010 v 23:09 | papája
Předem se omlouvám, že tento článek bude možná trochu chudší. Právě jsem dopsala seminárku a jsem naprosto vyžvejknutá. Přesto bojuji dál s klávesnicí a píšu tenhle článek.
Určit jednu oblíbenou knihu není jednoduché. Zjistila jsem, že hodně lidí, kteří vyrůstali ve stejné době jako já ( a hlavně šli ve stejné době do puberty a tím pádem i ve stejné době přišli do čtecího období ) tak začali pořádně číst až poté, co si přečetli Eragona. Jo....Eragon. Když mi bylo dvanáct, nedala jsem na tuto knížku opustit. Byla to bible. Dneska bych jí rozhodně za nejlepí knížku nepovažovala ( ikdyž první díl ješt jde, horší je to u těch dalších ). Nastoupila dlouhá řada fantasy knížek, ve kterých jsem se našla, protože dávaly prostor mojí bujné fantasii. Dneska můžu říct, že nejoblíbenější je série knížek o Mercy Tompsonové, což je moderní fantasy pro dospělé a starší čtenáře. Stmívání se mi taky nevyhnulo, ale nezaujalo mě. Od Stephanie Meyer bych jmenovala spíš knížku Hostitel, která mě oslovila mnohem mnohem víc. Se Stmíváním se vůbec nedá srovnávat. Je o několik tříd lepší.
To je asi tak vše, pokud další moje oblíbené knížky najdete v rubrice s recenzemi. Je jich příliš mnoho, než abych tu vypisovala všechny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama