Nástěnka no. 1

8. února 2011 v 11:22 | papája |  Nástěnka
Rozhodla jsem se zavést nástěnku, což bude úschovna pro články, které se budou týkat chodu blogu, informací o něm, budu sem dávat i doporučení na články, které by vás mohli zajímat a budou tu občas i vyzvídací ankety. Tak se vrhněme na první nástěnku ;o)

puntík
Jako první bod nástěnky bych chtěla uvést nejaktuálnější téma posledních dvou týdnů. Trošku jsem vylepšila rubriku "Spisuje". Opustili ji nepovedené články a teď už bude jen plná příběhů na pokračování a povídek. V této době je tam rozepsaný příběh Návrat do nekonečna, který má v současné dově 6 kapitol + prolog a v brzké době přibudou další kapitoly. Moc bych ocenila, kdybyste do komentářů psali vaši kritiku, ať už kladnou nebo zápornou, ale hlavně kostruktivní.

Upoutávka na povídku:
Nekonečno se nachází na prahu světů. Neplatí tam naše zákony, nežijí tam lidé, je to místo, kam odcházíme po smrti. Je to místo, odkud pochází Strážní andělové. Ale rozhodně to není místo mírumilovné a poklidné. I tady se děje zlo a andělé musí nejen zlo potlačovat, ale chránit i své svěřence. Může se ale stát, že si zlo najde cestu až do chrámu andělů. A jak mu může čelit ten, kdo byl z Nekonečna vyhoštěn? Kdo je padlý anděl?

puntík
U povídek se ještě trochu zdržím. Zkusila jsem totiž psát krátké (hodně krátké) povídky. První, kterou si můžete přečíst na blogu je povídka Osud, na kterou jsem celkem hrdá. Je to taková pocitovka, v náznacích šmrncnutá příběhem a nemá úplně dobrý konec.
Je první, ale budou přibývat další, ikdyž podle toho, jakou mám poslední dobou spisovatelskou náladu, tak ani ostatní nebudou mít happyend...

puntík
Také jsem rozšířila rubriku "Kritizuji". Kromě recenzí na knížky a filmy v ní teď najdete i muziku. Nejsou toani tak recenze, jako spíš moje názory a myšlenky týkající se jednotlivých písniček. Jak jste možná už poznali, nenejdete tam Lady Gaga a jí podobné. Začala jsem s písničkama od Apocalypticy a budou následovat i další skupiny.
Já se vás chci ale zeptat, jestli vás tato rubrika zajímá. Jestli má smysl ji udržet. Hlasujte dole v anketě.

puntík
Posledním bodem nástěnky budou fotky. Teď momentálně jsem doma a doléčuju se z mononukleózy, tak nemám moc příležitostí fotit. Ale přeci jen jsem si příležitost našla. Nafotila jsem sérii portrétových fotek s mojí ségrou. Strašně jsem jí zřídila a fotily jsme to u nás v baráku na schodech. Podle toho taky dostaly fotky název. Fotky "Na schodech" si můžete prohlédnout zde.

To je z první nástěnky všechno, děkuju všem, kteří sem chodí pravidelně a čtou to, co tvořím. I těm, kteří sem zašli náhodou a třeba si přečetli to co je zajímalo. Proto to přece dělám :o)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mám pokračovat v rubrice "MUZIKA" ?

Ano
Ne

Komentáře

1 Cirrat Cirrat | Web | 8. února 2011 v 12:06 | Reagovat

Ty koukej hlavně odpočívat. Ale má pro tebe v tom případě první kritiku: Správně je "andělé", nikoli "andělové".

Já popravdě nepíšu kritiku bez přímého vyznání - ne každý stojí o takový mlýnek na maso, který poskytuju, a tak se nevnucuju :-)

2 papája papája | 8. února 2011 v 12:16 | Reagovat

díky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama