Next

6. března 2011 v 19:39 | papája
Název: Next
Délka: 92 min
Žánr: akční, thriller, romantický
Režie: Lee Tamahori
Or. název: Next
Obsah:
NEXT je adaptací povídky Zlatý muž od jednoho z největších velikánů světové sci-fi literatury P.K.Dicka. Cris Johnston (N. Cage) je obdařen schopností vidět dvě minuty do budoucnosti a tak si vybrat ten správný tok budoucnosti. Vydělává si jako kouzelník, hraje v casinech a doufá, že na jeho schopnosti nikdo nepřijde, protože by pak nikdy neměl klid. FBI ale jeho tajemství objeví a chce jeho sílu využít pro hledání ukradené atomové bomby. Cris si musí zvolit mezi záchranou 8 milionů nevinných životů nebo životem se svou vysněnou láskou, kterou viděl ve své vzdálené budoucnosti a už několik let na ni čeká.
Každému, kdo si přečte jména tvůrců, musí být jasné, že nás čeká dokonalá akční podívaná se sílou bomby hromadného ničení.

Recenze:
Film vás zaujme hned od začátku. Když jsem se na něj dívala, doslova jsem byla očima přilepená na obzarovce a děj jsem přímo hltala. Zajímavé jsou záběry, kdy hlavní hrdina zkouší různé varianty budoucnosti, takže vidíte všechny možné varianty budoucna a pak nakonec tu, kterou si on sám vybere. Snímek je neuvěřitelně napínavý. Je hen málo takových filmů, které mě opravdu zaujmou. Své zásluhy má nepředvídaletný a originální děj i samozřejmě herecký výkon Nicka Cage. Nejdřív máte pocit, že hlavní hrdina je absolutně nedotknutelný, ale postupně zjišťujete, že každý má své slabé místo. Že každého můžete na něco dostat a že každý může udělat chybu, přestože vidí do budoucnosti. Emoce a psychika z filmu přímo sálá. ...Prostě bych to shrnula jako vážně dobrej film :)
Hodnocení:
Děj: 5/5
Postavy: 5/5
Dialogy: 5/5
Kostýmy: 4/5
Kamera a vizuální efekty: 4/5
Celkem: 24/25
Fotky ↓↓↓
Nicolas Cage, Jessica Biel, Next
Nicolas Cage, Peter Falk, Next
Julianne Moore, Nicolas Cage, Next
Nicolas Cage, Jessica Biel, Next
Obrázky: Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama