Novely

10. května 2011 v 20:51 | papája |  Novely
(6 kapitol)
Země prošla mnoha válkami. Ti, co přežili boje, byli zasaženi vlnami smrtících epidemií. Ze starého světa nezbylo nic a na těchto troskách vyrostla Nová Republika - společenství sedmi vělkých měst na sedmi kontinentech. Vládne jim Rada sedmi a chrání vybrané obyvetele před nemocemi, hladomorem a zdivočelými lidmi zvenčí. Allan a Estella jsou dvojčata, která byla spolu s mnoha dalšími dětmi nalezeni za hranicemi Nové Republiky. Byli vychováni jako speciální armádní jednotka, která měla bojovat proti "narušitelům zvenčí", naprosto oddaní agenti bez vazeb a omezení. Brzké události ale odhalí pravou tvář světa a Estella bude muset podstoupit rozhodnutí, které téměř jistě končí smrtí, aby zachránola bratra.

(11 kapitol)
Známe velké příběhy o králích, válkách, hrdinských čineh. Velké příběhy se vypráví, předávají z generace na generaci, aby si je mohli lidé připomenout i za tisíc let. Skutečně velké příběhy se ale odehrávají v každém z nás. Jsou v naší mysli a víme o nich jen my. Jsou to příběhy života. Ten můj je plný nenávisti, pohrdání a smrti. Jsem Ryren, kříženec a zabiják.

(21 kapitol + Epilog + Prolog)
Nekonečno se nachází na prahu světů. Neplatí tam naše zákony, nežijí tam lidé, je to místo, kam odcházíme po smrti. Je to místo, odkud pochází Strážní andělé. Jakou cenu je ochotný zaplatit někdo, kdo byl zrozen pro bemeznou poslušnost? Kdo má zakázáno žít? Jedno malé zaváhání, jedno prohlédnutí a jedno podlehnutí. To může mít rozsáhlé následky, keré nikdo nezamýšlel.


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Laň Laň | Web | 28. února 2013 v 22:18 | Reagovat

Jenom bych ti ráda sdělila, aby ses nevyděsila, že tě hodlám v příští době spamovat komentáři k tvým dílům, protože tvá tvorba mne opravdu zaujala a už se jen třesu, až ji veškerou pročtu.

2 papája papája | 7. března 2013 v 22:49 | Reagovat

[1]:v pořádku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama