Nástěnka no.8

17. srpna 2011 v 12:26 | papaája |  Nástěnka
Po nějaké době zase krátné shrnutí. Poslední týden jsem se nák nacházela doma, takže jsem měla čas udělat pár věcí, na které jsem se chystala už dlouho.

Asi hlavní věc, která se odehrála je dokončení povídky na pokračování Návrat do Nekonečna. 30.7. jsem zveřejnila závěrečný epilog a tím je příběh ukončen. Byla jsem vážně moc ráda za ty pozitivní ohlasy, ať už od blogerů, nebo od lidí na amatérských literárních servrech.

Logicky jsem začala uvažovat o pokračování, nebo spíš druhém díle, který y nenavazoval na ten první. V hlavě se mi líhnul nápad, ale pak jsem si řekla, že tím můžu celý příběh zabít. Možná to někdy zrealizuju, protože ten nápad neni úplně k zahození, ale budu si tomuset hodně promyslet. Hodně hodně promyslet.

Místo toho se mi včera v noci vylíhnul nápad na povídku, která podle mě nemusí bejt špatná a tak jsem se pro ten nápad nadchla, že jsem pozastavila připravovanou "Pohanskou královnu" a napíšu tohle. Příběh ponese název RYREN, což je i jméno hlavní hrdinky. Obrázek a stručný obsah najdete v románech (Literárno → Romány).

Kromě toho přibyl konečně článek o novém členovi naší rodiny (morče Muffin), pár letních receptů a samozřejmě se tu objevila spousta fotek a spousta je jich v nejbližší době ještě objeví.

No...nebudu vás zdržovat, to je asi zhruba všechno. Hezkej zbytek prázdnin přeje

papája
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama