Seznamte se - Muffin

15. srpna 2011 v 22:20 | papája |  Články
Jméno: Muffin
Říkají mi: Muffin, Myšák, Malej Myš, Příšerák
Narodil jsem se: červen 2011
Fotka:

Ano, není náhoda, že Muffin na první pohled nápadně připomíná Míšu ( naše předchozí všemi milované morče ). Jednoho dne takhle ségra místo učení brouzdala po netu, až na jedné stránce s inzercí zvířat našla malá miminka sheltie morčátek, a jedno vypadalo úplně stejně ajko malá Míša, když jsme si ji kdysi dávno za mých "mladých" let pořídili. Sice jsme nechtěli další morče, ale tohle byla jasná volba. Za několik dní, jsme si pro něj jeli k jedné chovatelce sheltie morčat, která shodou všech náhod bydela nedaleko. Prostě to byl osud :)
Muffin (jak jsme ho pojmenovali, ale stejně mu všichni řikáme Malej Myš), byl od prvn chvílespolečenskej a mazlivej špunt. Malinkej, pořád se počůrával, ale byl spokojenej, přítulnej a hrozně zvědavej a ukecanej. Ségra ho hned začala trénovat, takže teď skáče s přehledem přes překážky :) Když trochu povyrost, koupili jsme mu vodítko a jezdíme s nim na pozemek, kde šmejdí, pase se a běhá, až večer lehne a spí celou noc. Myslí, že mu obezita rozhodně nehrozí.
Ale každé naše na první pohled dokonalé zvíře musí mít prostě nějakou úchylku. A muffin je úchylne v pravém slova smyslu. Když nastaly prázdniny a my vzali Muffina na chalupu, kde může svobodně běhat bez zábran ve společnosti morčáka naší sestřenice - Kamila. Kamil je karamelové tříleté morče mohutného vzrůstu a Muffin v něm našel svou životní lásku. Ano, naše morče je zřejmě lehce homosexuální. (Nevim, jestli by dál měli číst blogeři pod 15 let...) Tím to ale nekončí. Kamil je pronásledován po zahradě a pokud se neožene nebo neschová, tak i pravidelně znásilňován. Když slyšíme nešťastný pískot, víme, že Muffin podlehl vášním. Chudák Kamil je pořád špinavej .... (každej si domyslí od čeho). Ono to je tak. Muffin by nejradši znásilnil úplně všechno. Zkoušel to i na našeho králíka, ale tomu stačí jeden nevrlej pohled a Muffim zbaběle zdrhá. Kamil je ale takovej dobrák a navíc je pomalej :) Poslední dobou to ale vypadá, že Kamil začíná Muffinovi "city" opětovat a teď je z nich bezva dvojka.
No, myslím, že o morčecích úchylkách bylo dost ;o)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Moniska Moniska | Web | 15. srpna 2011 v 22:44 | Reagovat

Šmudla se jeden čas taky pokoušel znásilňovat králíka, ale teď má pořád ost morčecích společnic k nakrytí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama