Masakr začátku školního roku

20. září 2011 v 20:27 | papája |  Články
Nastal čas, abych zase konečně vyprodukovala někaké myšlenkové pohnutky :) Jelikož jsem si vybrala přírodovědnou větev, ve škole mam hlavně chemii, bižuli a fyziku. Což je pro mě fakt výhoda, další hodiny o tom, kde všude se pěstuje cukrová třtina, by mě už unudili k smrti. Tkhle mam celou školu hlavně o elektřině, zvířátkách a halogenderivátech :D Bylo by to téměř ideální, kdyby nebyla ta pos*aná francouzština. Já nejsem žádnej jazykovej talent a naše paní profesorka je trošku svérázná .... no dobře, to je slabý slovo. Prostě jí je kolem pětašedesáti a bobky z ní mají už skoro tři generace po celé Plzni. Kdo je z Plzně, možná ví o kom mluvím. Stačí říct "ta drsná francozštěnářka, kterej omdlívali lidi na hodinách a každej den aspoň jednoho člověka rozbrečela, nehledě podporu farmaceutického průmyslu a útraty studentů za antidepresiva". Každej ví, o kom je řeč. Naštěstí už taková neni, ale pořád je to masakr.
No....na nic jinýho si nemůžu stěžovat. Nájezd do nového školního roku je celkem v pohodě, protože máme hodně akcí. Co mě ale celkem dostává jsou naše dvouhodinovky matiky, na kterou máme takového vtipného pana profesora, kterej učí na vejšce a i když přijde k nám do prťavý třídy, rozhlíží se do širých výšin vysokoškolských poslucháren. Když počítá, je jako tetřev hlušec pro tokání. Nevnímá, neslyší a vyrušit ho je nemožný :D Bereme kombinatoriku, což je krásně jednoduchá věc, ale náš PAN MATEMATIK hledá půl hodiny vědeckou definici naprosto primitivní matematický operace. Taky by ná mdocela pomohlo, kdyby nemluvil v odbornejch výrazech, abysme na jeho hodiny nepotřebovaly slovník, ale snažíme se pochytit, co chce nám, krásu rovnich nechápajícím studentům, říct. Sranda byla, když 40 minut odvozoval nějakej vzoreček a pak byl nadšenej jak malej kluk o vánocích, když mu to vyšlo a divil se, že taky nemáme takovou radost z jeho elegantního a geniálního řešení....
Stejská se mi po prázdninách, kvůli brigádě byly moc krátký. Jediný štěstí je, že teď žiju hlavně focením (začala jsem chodit na fotografický kurzy, takže doufám, že se naučim třeba něco novýho), taky hodně času trávím se svou šermířskou skupinou, je to s nima pohoda a sranda jako o prázdninách. No... a peníze z brigády mizí :D Tak jo, to je asi všechno, co mě v tuhle chvíli napadá. Přidávám náký fotky z šermířskejch akcí a další myšlenkovej výplach by měl bejt určitě o Erinoru (LARP, kam se s partou kámošů chystam). Jinak pracuju na povídce na pokračování s názvem Ryren ;)

(Já a můj rytíř) ↓↓↓

(Já jako kejklířka s poikama) ↓↓↓

(A tady malá ukázka z ohnivé show) ↓↓↓

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Péťa Péťa | Web | 21. září 2011 v 19:12 | Reagovat

Poslední fotografie je úžasná, chci mít taky takovéhle fotky. =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama