Čtyři a víc procent

22. listopadu 2011 v 18:08 | papája |  Články
Jak jsem asi před třemi týdny slibovala, je třeba se zaměřit opět na nějaké aktuální a vážnější téma. Minulý týden bylo téma týdne bisexuálové, já bych se ale přeci jen držela hlavně naší více než čtyřprocentní menšiny a to homosexuálů. To že "je tolerujeme, nevadí nám, fandíme jim..." to už jsme slyšeli tisíckrát, stejně jako "jsou to buzeranti, je to proti přírodě a tak dále. Mě osobně je úplně jedno, kdo s kým sdílí své hnízdečko lásky, ať je to proti přírodě, ať je jich plnej parlament, prostě si myslim, že to je věc každého z nás.
Že homosexuálů přibývá? Nemyslím si, ale kromě antiky byly právě homosexuálové ( ať už muži nebo ženy) považováni za kacíře nebo něco na stejné úrovni, jako třeba čarodějnice. Prostě demokracie dělá své ;) Druhá myšlenka, proč se zdá, že jich je víc a víc, je taková, že jich opravdu je víc a víc. A to jsem přišla na zajímavou (i když ne úplně smysl dávající) teorii. Lidstvo je přelidněné a když se nás příroda nezbavila využitím naší nesnášenlivosti ( války přeci jen populaci zkrouhnout ), tak vymyslela zákeřnou, pomalou, ale účinnou taktiku, tak naše počty snížit. Přeci jen kluk s klukem a holka s holkou miminka dělat nemůžou... ale za prachy je dneska možný všechno. Tak nevím, jestli je to úplně inteligentní teorie, ale když mě to napadlo, připadalo mi to jako geniální myšlenka :D Chvíli :D
Zajímalo by mě, jak se to stane, že člověka přitahuje stejné pohlaví. Jestli to je geneticky, nebo až zkušenostma... mě třeba holky nijak přitažlivý nepřijdou, jak vypadá nahá holka vim od malička ;) Žádná novinka ;) Že by prostě byly kluci znechucený těma pipinama, jejichž chování nedává sebemenší smysl a řekli si "kašlem na ně, jejich smůla?" A samozřejmě naopak pro holky.
Podle mých průzkumů jsou holky vůči homosexuálům mnohem tolerantnější než kluci. Můj miláček to vysvětluje tím, že klukama prostě cloumá testosteron a z biologickýho hlediska, kdyby byli opice, tak by se tu rvali hlava nehlava. To že tomu tak není, je dáno jen inteligencí ( většinou ). Takže je pro ně představa intimního vztahu s jinym klukem naprosto nesmyslná. Prostě jsou citlivý na svoje zadečky :D
Co mi ale nejde na rozum jsou ty homosexuální pochody ulicema. Nevím, čeho tím chtějí dosáhnout, že dělaj prostestní pochody, akorát přilejvaj olej do ohně a vnucovat se, ať prezentuju jakejkoliv názor, je podle mě špatný. Mě homosexuální vztahy nijak nevadí. Ne, že bych je nějak strašně zastávala, ale jsou to svobodný lidi, tak ať si dělaj co chtěj, když nikomu neubližujou. Ať si žijou svůj život.
Teď jsem tu (ne)stručně rozepsala svůj názor a teď by mě zajímal ten váš :) Tak pište, piště ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arekkusu-san Arekkusu-san | Web | 22. listopadu 2011 v 18:18 | Reagovat

vlastně s tebou souhlasím. Kluci nejsou tak tolerantní k homosexualistům, než holky. Když můj kámoš jde a vidí jak se gay drží za ručičku s gayem tak ihned vyplázne jazyk a začne říkat jak je to nechutný, když mě to je úplně jedno :)

2 Terka Terka | 22. listopadu 2011 v 21:21 | Reagovat

Já pořád trvam na to, že je to genetický...ženský prostě v jeskyni neměli co dělat :-D A příroda chtěla, aby chlapi co nejvíc letěli na holky, aby byl víc potomků...Ale možný je všechno ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama