Ilustrátorka

Satyrka

21. června 2012 v 16:47 | papája
Tak... po dlouhé době jsem si konečně sedla k počítači, abych taky něco vytvořila. Našla jsem si trochu volna mezi zkouškami a konečně domalovala pozadí k mé rozdělané satyrce :) Snad se bude líbit. Nejdřív jsem jí nechtěla dělat tak komixovou, ale nakonec se mi to tak zalíbilo a nechala jsem jí tak :)

Tablet jsem pomalu ochočila

20. dubna 2012 v 20:55 | papája
Tenhle obrázek mi trval 8 hodin... Pořád mi to trvá, ale snad techniku časem vychytam. Zkoušela jsem nakreslit postavu bez obrasovejch čar, což vypadá mnohem líp a nák mi to nešlo. Nakonec jsem obrázek dokopala do fáze, kam jsem chtěla, ale stejně jsem si to představovala jinak.
No nic. Takže tady máte výtvor :)
Já se jdu chystat na zejtřejší Libušínskou bitvu ;)

Víla Lysohlávka

15. dubna 2012 v 21:32 | papája
Nevim, co jste čekali, když jste si přečetli nadpis, ale opravdu jde o vílu :) Měla jsem prostě nápad: Proč víly jenom s kytičkama a stromečkama? Vždyť v lese jsou i houby. A tak vznikla tahle houbová víla, pracovním názvem Lysohlávka. Jenom na pozadí jsem byla po 4 hodinách líná :) U příštího obrázku si víc pohraju s obličejem, aby nebyl tak špičatej.

Elfka

13. dubna 2012 v 21:44 | papája
Takže, tady máte muj historicky třetí počin na tabletu. Řekla jsem si: "kašlu na to, zkusim rovnou postavu v barvách." A ono to šlo. Neni to úplně "eňo-ňuňo", ale jsem spokojená ;) Myslim, že už si na ten tablet začínam zvykat ;)

Tableťácká příšerka

10. dubna 2012 v 21:03 | papája
Rozhodla jsem se, že se s tim tabletem prostě naučim :) Zde je můj historicky druhý výtvor, nevim, jak bych ho nazvala, prostě taková příšerka :)


Premiéra s tabletem

10. dubna 2012 v 18:37 | papája
Dnešním dnem jsem vstoupila mezi dospěláky :) Zatim necícím žádnou změnu, žádný náhlý rozsvícení v hlavě nenastalo, pořád při starém ;) Zato jsem dostala od našich grafickej tablet. Krásnej černozelenej bamboo wacom tablet. Jeden den jsem trénovala rovnou čáru, dneska jsem se pokusila o jednoduchou čmáranici oka. Do barevnýho kreslení postavy mam daleko, asi by to chtělo jinej prográmek, páč s tim adobkem nemůžu dělat tolik věcí. Corel je prej dobrej. Nemáte někdo zkušenosti s digitální kresbou?
A tady je očíčko ;)

Pirát

5. dubna 2012 v 19:53 | papája
Zjistila jsem, že neumim namalovat chlapa... A to je výzva. Vzala jsem papír a tužku a pokusela se namalovat klučičí postavu z boku a vzniknul tadxy pirát :) Sice to je jenom takovej hubenej klučina, ale myslim, že trénováním zvládnu cokoliv ;)

Slečna s mikádem a tanečnice

1. dubna 2012 v 16:37 | papája
Další kresbičky z mýho "sešitu na všechno", který si čmáram tak různě při nudnejch hodinách. Slečna č. jedna má divnej krk, slečna číslo dvě zase velkej zadek (možná to dělá ta sukně...), ale jelikož bych chtěla zkusit digitální kresbu, tak musim trénovat :D

Trojice žen, co si nenechají nic líbit

27. března 2012 v 19:36 | papája
I tyto kresbičky vznikly na horách. Měla jsem tam nějakou kreslící náladu, a tak jsem popadla sešit a načmárala strašnou spoustu obrázků. Nijak jsem se s nima nepárala, ale koukat se na ně dá ;) Tohle je konkrétně trojice velmi drsných slečen.

Vánice

25. března 2012 v 19:06 | papája
Takhle jsem si čmárala na dovolené v krušných horách. To počasí bylo vážně krušný a podle toho zřejmně vypadá i obrázek.

Freya

25. března 2012 v 19:03 | papája
Když se člověk ve škole nudí, tak vnikají zajímavý věci. Jako například tato kresbička severské bohyně Freyi.

 
 

Reklama